Logowanie

lub przez swoje konto na Filomie

Nie pamiętasz hasła?

lub Utwórz konto
Polityka prywatności
 1. Dokument ten jest integralną i nierozłączną częścią Regulaminu korzystania z serwisu internetowego www.filoma.org
 2. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o wprowadzanych zmianach każdego Użytkownika.
 3. Każdego Użytkownika odwiedzającego serwis internetowy www.filoma.org obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
 4. Każdy zarejestrowany Użytkownik Serwisu internetowego www.filoma.org zobowiązany jest chronić swoje hasło.
 5. Podczas wizyty Użytkownika na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące tej wizyty, np. adres IP Użytkownika, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
 6. Każdy Użytkownik, gdy kontaktuje się z nami za pomocą formularza strony internetowej, przekazuje nam swoje dane, takie jak: adres email oraz adres IP, z którego wiadomość została wysłana.
 7. Zarejestrowani Użytkownicy w każdej chwili mogą usunąć swoje dane z serwisu internetowego. W tym celu należy wysłać wiadomość email z treścią rezygnacji i danymi Użytkownika na adres rezygnacja@filoma.org. Dane zostaną usunięte w terminie 14 dni od daty wpływu zgłoszenia rezygnacji na ww. adres.
 8. Właściciel serwisu w żadnym wypadku nie będzie przekazywał ani sprzedawał danych zebranych o Użytkownikach podmiotom trzecim.
 9. Komunikacja między komputerem Użytkownika, a serwerem gdy zbieramy dane osobowe Użytkowników, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.
 10. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań Użytkowników na stronie internetowej www.filoma.org, zbierania danych demograficznych o Użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym Użytkowniku.
 11. Serwis www.filoma.org zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości email. Należy rozumieć przez to wszelkie niezapowiedziane wcześniej informacje, które są związane z działalnością serwisu internetowego np.: materiały reklamowe i promocyjne, życzenia, informacje dot. działań podejmowanych przez Serwis.
 12. Użytkownik w przypadku naruszenia przez niego praw osób trzecich ponosi względem tych osób pełną odpowiedzialność z tytułu wszelkich praw w tym: majątkowych lub autorskich i w każdym przypadku zwalnia z tej odpowiedzialności serwis www.filoma.org.
 13. Użytkowanie strony internetowej www.filoma.org jest równoznaczne ze zgodą i przyjęciem zapisów niniejszej Polityki Prywatności serwisu informacyjnego.
 14. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

Rejestracja

Podaj poprawny adres e-mail. Wyślemy Ci link aktywujący Twoje konto.

Wypełniając formularz i klikając przycisk Utwórz konto, akceptujesz nasz regulamin

×

Logowanie

Zaloguj się przez

lub przez swoje konto na Filomie

Nie pamiętasz hasła?

lub Utwórz konto
×

Szukaj

Nasza wyszukiwarka jest zbudowana tak aby maksymalnie ułatwić Ci odnalezienie interesujących Cię treści. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty zalecamy wpisywanie:

 • Treść zadania lub jego fragment
 • Listę słów kluczowych, które sprawiają Ci największy problem
 • Nazwę działu lub poddziału
×