Logowanie

lub przez swoje konto na Filomie

Nie pamiętasz hasła?

lub Utwórz konto

Witamy Cię na zupełnie nowej stronie Filomy!

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy udało nam się zbudować nową, nowocześniejszą stronę Filomy. Dodatkowo znacząco rozbudowaliśmy panel kursu. Obecnie dawny Spis treści zamienił sią na dwie strony (mini kursy), korzystając z których zupełnie za darmo możecie uczyć się najpiękniejszej z nauk, czyli fizyki.

Obecnie, aby oglądać nasze materiały za pośrednictwem strony musicie się zalogować. Pomoże to nam polepszyć działanie serwisu oraz umożliwi zebranie dodatkowych informacji, które pozwolą nam na zmianę naszych materiałów video.

Nowy kurs maturalny z fizyki na poziomie rozszerzonym

Wraz z nową stroną Filomy, ruszyliśmy z nowym kursem przygotowującym do matury rozszerzonej z fizyki. Dawny kurs z poziomu podstawowego został unowocześniony. Ci spośród Was, którzy korzystają obecnie z kursu podstawowego, otrzymają za darmo automatyczne uaktualnienie do nowszej wersji kursu bez utraty jakichkolwiek informacji (postępów).

Kurs maturalny z fizyki rozszerzonej mmożesz kupić, wybierając go z naszej oferty kursów. Tutaj też zobaczysz pełny opis kursu.

Koszt kursu wynosi 177 zł.

Sztuczna inteligencja na filomie!

Nasze kursy zostały wyposażone w

 • teacher bota, który czuwa nad Twoją nauką i prowadzi Cię przez kurs.
 • system powtórek, które będzie Ci wykonywał techer bot w odpowiednim czasie. Pamiętaj, "Repetitio est mater studiorum", czyli "Powtarzanie jest matką nauki".
 • inteligentne śledzenie postępów w nauce. Każdy przerobiony przez Ciebie kawałek materiału jest w odpowiedni sposób zapisywany, aby wskazywać Ci Twój aktualny postęp.
 • generator testów. Za każdym razem gdy wejdziesz w wybrane zagadnienie maturalne, ukaże Ci się inny test sprawdzający Twoją wiedzę. Dzięki większej różnorodności, lepiej opanujesz dany materiał.
 • aplikację prześlij feedback, dzięki której niezrozumiały materiał możesz zaznaczyć i w szybki sposób nas o nim poinformować.

Zobacz ofertę naszych kursów

Plany na niedaleką przyszłość

Kurs z języka angielskiego, matematyki, fizyki atomowej i jądrowej. Naszym "skromnym" celem jest zrewolucjonizowanie nauczania przedmiotów szkolnych i akademickich. Jeśtesmy w pełni przekonani, że obecny sposób nauczania w szkole jest daleki od doskonałego. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego tak łatwo uczycie się poruszania w grach, nowych utworów muzycznych czy rozpoznawania zupełnie wcześniej nieznanych obiektów, a tak trudno jest Wam czasem zrozumieć matematykę czy fizykę. Nasze wieloletnie badania wykazały, że:

 • Każdy ma takie same szanse na zrozumienie i opanowanie jakiegokolwiek przedmiotu!
 • Szkolny sposób nauczania jest całkowicie niezgodyny ze sposobem w jaki uczą się nasze MÓZGI
 • Nauka powinna odbywać się w czasie dogodnym dla ucznia
 • Każdy ma swoje tempo przyswajania informacji
 • To, że nie rozumiesz nauk ścisłych nie oznacza, że jesteś humanistą ;-)

Rezultaty te wdrożyliśmy na naszej stronie, aby maksymalnie ułatwić Ci naukę.

Przyjemnej nauki fizyki na filoma.org!
Jarek i Maciek :-)

Rejestracja

Podaj poprawny adres e-mail. Wyślemy Ci link aktywujący Twoje konto.

Wypełniając formularz i klikając przycisk Utwórz konto, akceptujesz nasz regulamin

×

Logowanie

Zaloguj się przez

lub przez swoje konto na Filomie

Nie pamiętasz hasła?

lub Utwórz konto
×

Szukaj

Nasza wyszukiwarka jest zbudowana tak aby maksymalnie ułatwić Ci odnalezienie interesujących Cię treści. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty zalecamy wpisywanie:

 • Treść zadania lub jego fragment
 • Listę słów kluczowych, które sprawiają Ci największy problem
 • Nazwę działu lub poddziału
×