Logowanie

lub przez swoje konto na Filomie

Nie pamiętasz hasła?

lub Utwórz konto

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
 • Czy serwis filoma.org jest płatny?

  Płatne są wybrane kursy z naszej oferty. Sama rejestracja na stronie jest bezpłatna i nie zobowiązuje do wykupienia jakichkolwiek kursów. Aktualnie dwa kursy z naszej oferty są zupełnie bezpłatne więc można się z nich uczyć za darmo!

 • Dlaczego muszę się zalogować?

  Posiadanie konta jest konieczne w przypadku chęci kupna wybranego kursu. Kursy darmowe również wymagają posiadania konta na Filomie. Zyskujesz dzięki temu postępy w nauce i budujesz swój własny profil. Pomagasz również nam w dobrze odpowiednich materiałów dydaktycznych na Filomę.

 • Dla kogo przeznaczone są kursy na filoma.org?

  Nasz kursy przeznaczone są dla wszystkich chcących nauczyć się lub pogłębić swoją wiedzę z wybranego przedmiotu. Kursy maturalne skierowane są głównie do maturzystów, gdyż zostały ułożone pod kątem szczegółowych standarów wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która przeprowadza egzamin dojrzałości. Jednak równie dobrze mogą się z nich uczyć uczniowie i studenci wszystkich szkół. Również zainteresowane osoby dorosłe.

 • Czy mogę przesłać własną propozycję zadania na Filomę?

  Jak najbardziej można nam zasegurować zadanie, które według Ciebie jest ciekawe i jeszcze go nie ma (lub podobnego) w naszym serwisie. Nie możemy jednak obiecać, że sugestia zostanie rozpatrzona pozytywnie ze względu na dużą ilość naszej pracy przy Filome.

 • Czy mogę prosić o rozwiązanie własnego zadania czy problemu z fizyki?

  Często poprzez formularz konatktowy wysyłacie nam swoje zadania z prośbą o pomoc w ich rozwiązaniu. Stanowczo odrzucamy wszystkie tego typu wiadomości, gdyż nie mamy czasu, który możemy poświęcić na tego typu problemu. Na Filomie jest pełno zadań urozmaiconych do tego stopnia, że każdy zainteresowany może we własnym zakresie je prześledzić i na ich podstawie rozwiązać swój problem.

 • Do kiedy będę miał dostęp do kursu?

  Każdy kurs online dostępny jest dla użytkownika co najmniej przez 12 miesięcy od daty jego wykupienia. Po tym czasie użytkownik nadal może korzystać z wykupionego kursu, ale kurs może być w dowolnej chwili z różnych przyczyn zablokowany. Jest to jednak zabezpieczenie z naszej strony na wypadek różnych czynników, które mogą zaistnieć. Nie mniej jednak będziemy dokładali wszelkich starań, aby użytkownik mógł przez nieograniczony czas korzystać z wykupionych kursów.

 • Jak dokonać płatności na stronie?

  Serwis filoma.org korzysta z płatności internetowych przelewy24. Za pośrednictwem tych płatności użytkownik może dokonać zakupu wszystkich naszych kursów, jeśli posiada bankowe konto internetowe.

  Jeśli użytkownik nie posiada bankowego konta internetowego lub nie chce korzystać z płatności elektronicznych, może dokonać zakupu kursu poprzez zwykły przelew płatny na poczcie lub w banku. Odpowiedni druk przelewu zostanie wygenerowany przy kupowaniu kursu.

Rejestracja

Podaj poprawny adres e-mail. Wyślemy Ci link aktywujący Twoje konto.

Wypełniając formularz i klikając przycisk Utwórz konto, akceptujesz nasz regulamin

×

Logowanie

Zaloguj się przez

lub przez swoje konto na Filomie

Nie pamiętasz hasła?

lub Utwórz konto
×

Szukaj

Nasza wyszukiwarka jest zbudowana tak aby maksymalnie ułatwić Ci odnalezienie interesujących Cię treści. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty zalecamy wpisywanie:

 • Treść zadania lub jego fragment
 • Listę słów kluczowych, które sprawiają Ci największy problem
 • Nazwę działu lub poddziału
×